معرفی بهترین ربات های ترید ارز دیجیتال (قسمت دوم)

زمان مطالعه: 2 دقیقه
0
(0)

در مقاله قبل با تعدادی از بهترین ربات های ترید ارز دیجیتال آشنا شدیم. در این مقاله بخش دوم از این ربات ها را گردآوری کرده ایم؛ پس با ما همراه باشید.

3Commas

ربات 3Commas پلتفرمی است که در سال ۲۰۱۷ در کشور آمریکا راه اندازی شد و تنها یک سال پس از معرفی به جایگاه خوبی رسیده بود. این ربات با صرافی های بسیار معتبر مانند بایننس، کوین بیس ، بیت فینکس و هیوبی همکاری می کند. این ربات رایگان نیست اما نسبت به ویژگی هایی که ارائه می دهد؛ ارزان قیمت است. ربات 3Commas برای هر تجارت هوشمند یا Smart Sell ایجاد شده، کمیسیون ۰.۲۵٪ مبلغ تراکنش هزینه دارد.

Kryll.io

Kryll.io یکی از ربات های ترید ارز دیجیتال است که می تواند به افراد بی تجربه و تازه کار تا حدی کمک کند. هزینه استفاده از خدمات این ربات رایگان است. ربات Kryll.io با صرافی های بایننس، کراکن و… کار می کند.

هاز آنلاین

هاز آنلاین پلتفرمی برای معامله با ارز دیجیتال است که کاربران خود را از بیش از ۱۶ ربات برای انجام مبادلاتشان بهره مند می کند. این ربات به صورت رایگان در دسترس نیست و به ازای هر ۳ ماه استفاده از آن باید ۰.۰۱۷ بیت کوین پرداخت کرد. هاز آنلاین با صرافی های بایننس، کراکن، کوین بیس پرو، هیوبی و… کار می کند. در این ربات می توان از ۵۰۰ نوع جفت ارز دیجیتال در معاملات تجاری استفاده نمود.

شریمپی

شریمپی رباتی است که به کاربران خود کمک می کند تا ریسک مبادلاتشان را به کمترین میزان ممکن برسانند. شریمپی همچنین در ایجاد استراتژی سهام ها و نظارت بر بازار و پیگیری مسیر عملکردی به کاربران یاری می رساند. استفاده از خدمات این ربات رایگان است. ربات شریمپی در صرافی هایی از جمله بایننس، کوین بیس، کراکن، بیت فینکس، بیترکس و… فعال است.

کوین رول

کوین رول یک ربات ترید ارز دیجیتال است که انجام خودکار مبادلات را ممکن می سازد. در این ربات بیش از ۱۲۰ الگوی استراتژی برای انجام مبادلات ارز دیجیتال موجود است. کوین رول خدمات خود را به صورت رایگان به کاربران ارائه می دهد و با صرافی های بایننس، بایننس US، کوین بیس پرو، بیت فینکس، بیترکس و… کار می کند.

هودل بات

هودل بات یکی دیگر از این ربات ها است که بسیار کاربر پسند بوده و استفاده از امکانات آن راحت است. کاربران در این ربات می توانند سبدهای ارز دیجیتال مرسوم را ایجاد کنند و حتی بیش از ۱۵۰ ارز دیجیتال در پرتفو قرار دهند. این ربات هم در دسته ربات های پولی قرار دارد به صورتی که برای استفاده از آن ها در هر ماه لازم است ۳ دلار پرداخت شود. این ربات در صرافی های بایننس، کراکن و کوکوین فعال است.

گان بات

آخرین ربات ترید که قصد معرفی آن را داریم؛ گان بات است. یکی از ویژگی های جالب گان بات این است که از خدمات بیش از ۱۰۰ صرافی دیجیتال پشتیبانی می کند. هزینه استفاده از این ربات ۰.۰۲ بیت کوین است. ربات گان بات در صرافی هایی از جمله بایننس، بایننس US، کوین بیس پرو، هیوبی گلوبال، بیترکس، بیت فینکس، کوکوین، کراکن، کوینکس و… فعال است.

 

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *