ساخت کیف پول کاغذی با Bit Address Paper Wallet

زمان مطالعه: 3 دقیقه
0
(0)

Bit Address Paper Wallet یکی از تولید کنندگان کیف پول های کاغذی است. با ما در این مقاله همراه باشید تا با این تولید کننده کیف پول کاغذی آشنا شویم.

کیف پول کاغذی چیست؟

بد نیست قبل از آشنایی با Bit Address Paper Wallet ابتدا توضیح مختصری درمورد کیف پول های کاغذی داشته باشیم. کیف پول کاغذی یکی از کیف پول های دیجیتال سرد است. کیف پول سرد به نوعی از کیف پول دیجیتال گفته می شود که همیشه به اینترنت متصل نیست و به همین دلیل از میزان امنیت بیشتری برخوردار است. در مقابل کیف پول های گرم هم وجود دارند که همیشه به اینترنت متصل اند و به همین دلیل امنیت کیف پول های سرد را ندارند. کیف پول کاغذی شامل اطلاعاتی است که یا پرینت گرفته می شود و یا در سیستم عامل ذخیره می شود. این اطلاعات شامل کلیدهای عمومی و خصوصی می شوند که این کلیدها به همراه رشته های الفبایی با ترتیب مشخصی و به صورت کدهای QR در کیف پول کاغذی قرار داده می شود.

با توجه به این که در کیف پول های کاغذی اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال تنها در اختیار سازنده کیف پول قرار می گیرد؛ پس این نوع کیف پول از امنیت زیادی برخوردار است. اما فراموش نکنید که باید کیف پول کاغذی را در امن ترین جای ممکن نگهداری کرد و از گم شدن آن به هر طریق جلوگیری کرد.

کیف پول کاغذی Bit Address Paper Wallet

تولید کنندگان فراوانی برای ساخت کیف پول های کاغذی وجود دارند که Bit Address Paper Wallet یکی از آن هاست. نکته مهم این است که معمولا کاربران برای ساخت کیف پول کاغذی ترجیح می دهند به سراغ تولید کنندگانی بروند که متن باز اند و Bit Address Paper Wallet هم یکی از این تولید کنندگان متن باز می باشد.

نحوه ساخت کیف پول کاغذی Bit Address Paper Wallet

برای استفاده از این تولید کننده برای ساخت کیف پول کاغذی باید به سایت آن یعنی BitAddress.org مراجعه کنید و سپس اقدامات زیر را انجام دهید:

  • وب سایت از شما درخواست می کند با حرکت دادن موس خود کارکترهای تصادفی را ایجاد کنید و یا خودتان آن ها را بنویسید.
  • آدرسی شما زمانی ایجاد می شود که عدد پروسه به ۱۰۰ درصد برسد.
  • سپس کلیدهای عمومی و مخفی و همچنین یک کد QR به شما نمایش داده می شود. فراموش نکنید که در اینجا نباید این کد را اسکن کنید.
  • در مرحله بعد باید روی گزینه Paper Wallet کلیک کنید.
  • یک فیلد Adresses to generate به شما نمایش داده می شود که باید در آن تعداد آدرس هایی که می خواهید را بنویسید. برای امنیت بیشتر می توانید بعدا از هر آدرس تنها یک بار استفاده کنید.
  • در اینجا یک گزینه Hide Art وجود دارد که در صورتی که می خواهید کیف پول شما کاملا ساده و بدون طرح باشد می توانید روی آن کلیک کنید.
  • با کلیک بر روی گزینه Generate کیف پول کاغذی شما ساخته می شود.
  • اکنون می توانید از کیف پول کاغذی خود پرینت بگیرید و همچنین می توانید قبل از پرینت گرفتن یک نسخه PDF از آن ذخیره کنید.
  • برای استفاده از کیف پول کاغذی خود می توانید آدرس بیت کوینتان را ذخیره کرده و یا کد QR را اسکن کنید و برای دریافت بیت کوین از صرافی های دیجیتال یا دریافت از سایر سایت ها و… استفاده کنید.

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *