پلتفرم های وام دهی با پشتوانه ارز دیجیتال

زمان مطالعه: 3 دقیقه
0
(0)

برای وام دهی با پشتوانه ارز دیجیتال پلتفرم های زیادی وجود دارد که وام دهندگان می توانند با استفاده از آن ها به وام گیرندگان زیادی دسترسی داشته باشند و وام گیرندنگان هم می توانند بدون نیاز به فروش ارزهای دیجیتالشان به پول نقد دسترسی پیدا کنند. با ما در این مقاله همراه باشید تا چند مورد از بهترین پلتفرم های وام دهی را بررسی کنیم.

Compound

پلتفرم Compound یکی از پلتفرم های وام دهی است که با استفاده از قراردادهای هوشمند کار می کند. یکی از مزیت های بزرگ این پلتفرم غیر متمرکز بودن آن است که موجب می شود قابل اطمینان و امن باشد.

Nexo

Nexo یکی از محبوب ترین پلتفرم های وام دهی است که البته در ابتدا با هدف ارائه انواع خدمات راه اندازی شد اما به مرور زمان تمرکز اصلی روی بستر وام ها قرار گرفت. یکی از مزایای این پلتفرم این است که می توان با در آن با ارزهای سنتی واریز و برداشت انجام داد. وام ها در این پلتفرم در بازه بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰۰ دلار قرار دارند.

YouHodler

پلتفرم YouHodler با رابط کاربری ساده یکی دیگر از پلتفرم های وام دهی است که نحوه کار کردن با آن شباهت زیادی به Nexo دارد. این پلتفرم از ارزهای دیجیتال فراوانی پشتیبانی می کند و همچنین در استفاده از آن نیازی به هیچ گونه چک اعتباری وجود ندارد.

Celsius Network

Celsius Network نام یک پلتفرم مستقر در انگلستان است که امکان وام دهی با ارزهای دیجیتال مختلفی را فراهم کرده است. این پلتفرم همچنین دارای اپلیکیشن موبایلی می باشد.

Bankera

یکی دیگر از پلتفرم های وام دهی Bankera نام دارد. یکی از مزیت های این پلتفرم این است که افرادی که تمایل به دریافت وام با مبلغ کم دارند می توانند از آن استفاده کنند چرا که کمترین مبلغ وام در Bankera برابر با ۲۵ دلار است.

DharmaLever

DharmaLever پلتفرمی است که با استفاده از آن می توان پیشنهادهای وام دهی ایجاد کرد. سپس دیگران می توانند پیشنهادهای مختلف را مشاهده کنند و بسته به نیازشان از بین آن ها انتخاب کنند. البته باید توجه داشت که DharmaLever کاملا غیر متمرکز نیست و همچنین در استفاده از آن دارای دیجیتال افراد تنها پس از مدتی قابل برداشت است و در حقیقت به مدت ۹۰ روز مسدود می شود.

BlockFi

BlockFi نام یکی دیگر از پلتفرم های وام دهی محبوب می باشد که تمرکزش بر دو حوزه وام دهی و سرمایه گذاری است. این پلتفرم در بین تمامی پلتفرم های وام دهی امتیاز بالایی کسب کرده و محبوبیت آن هم به دلیل نرخ های رقابتی ارائه شده به وام دهندگان و وام گیرندگان است.

CoinLoan

CoinLoan یکی دیگر از پلتفرم های وام دهی است که استفاده از آن بسیار امن و همچنین آسان است. آسان بودن آن به صورتی است که وام دهندگان تنها کافیست شرایط خود شامل مدت و مقدار وام و… را وارد کنند تا سیستم باقی فرایند را انجام دهد. وام گیرندگان نیز می توانند به راحتی از مبلغ کل بازپرداخت مطلع شوند. برای این کار تنهای کافیست مقدار و مدت مورد نظرشان را وارد کنند.

Unchained Capital

Unchained Capital یکی از پلتفرم هایی است که تنها مناسب افرادی است که به دنبال وام به مبلغ زیاد اند. حداقل مبلغ وام در این پلتفرم برای کاربران بین المللی ۱۰۰۰۰۰ دلار است. این پلتفرم در آمریکا و سایر نقاط جهان خدمات ارائه می دهد.

 

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *