آشنایی با صرافی های بدون احراز هویت

زمان مطالعه: 3 دقیقه
1
(1)

صرافی های دیجیتال فراوانی وجود دارند که قبل از هر گونه خرید یا فروش کاربران را ملزم به تکمیل فرایند احراز هویت می کنند. اما ممکن است برخی ترجیح دهند که معاملات خود را بدون تکمیل این فرایند انجام دهند. این افراد می توانند از صرافی هایی که احراز هویت در آن ها الزامی نیست استفاده کنند. در این مقاله می خواهیم تعدادی از این صرافی ها را معرفی کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

بایننس

بایننس یکی از معروف ترین صرافی های دیجیتال است که افراد زیادی نام آن را شنیده اند. این صرافی ابتدا در کشور چین شکل گرفت اما سپس شاهد انتقال آن به ژاپن و پس از آن نیز به اتحادیه اروپا بودیم. متاسفانه یک مشکل در رابطه با صرافی بایننس وجود دارد و آن هم این است که این صرافی استفاده کاربران ایرانی را ممنوع کرده است. اما کاربران بسیاری از کشورها می توانند با استفاده از این صرافی به انجام معاملات با بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال بپردازند. صرافی بایننس در حقیقت واسطه ای میان خریداران و فروشندگان است. در این صرافی امکان انجام معاملات بدون نیاز به تکمیل فرایند احراز هویت وجود دارد. البته در صورتی که مبلغ معامله بیشتر از ۲ بیت کوین باشد کاربر باید این فرایند را انجام دهد.

بیت مکس

یکی دیگر از صرافی های دیجیتال که از محبوبیت زیادی برخوردار است؛ صرافی بیت مکس می باشد که بر روی یک بستر همتا به همتا پیاده سازی شده است. صرافی بیت مکس در دسته صرافی های متمرکز قرار می گیرد. بیت مکس هم به کاربران ایرانی اجازه دسترسی نمی دهد و درست مانند بایننس برای معاملات کمتر از ۲ بیت کوین کاربر را ملزم به تکمیل فرایند احراز هویت نمی کند.

بیت فینکس

بیت فینکس نام یکی از صرافی های آسیایی و واقع در هنگ کنگ است که البته مدتی است که دیگر از اعتبار زیادی برخوردار نیست. این صرافی امکان مبادله ارزهای دیجیتال فراوانی را به کاربرانش می دهد. البته که این صرافی هم به کاربران ایرانی اجازه دسترسی نمی دهد. در این صرافی هم امکان انجام معاملات بدون نیاز به احراز هویت وجود دارد اما در صورتی که مبلغ معامله بیشتر از ۱۰ بیت کوین باشد؛ تکمیل این فرایند لازم است.

Coinmama

Coinmama یک صرافی مناسب برای مواقعی است که یک کاربر می خواهد خیلی سریع و راحت ارز دیجیتال بخرد. خرید ارز دیجیتال در Coinmama به طور مستقیم از خود صرافی می باشد. در این صرافی به راحتی می توان یک حساب کاربری ایجاد کرد و سپس به خرید ارز دیجیتال پرداخت.

چنجلی

چجلی نام یک صرافی دیجیتال متمرکز است که در آن می توان به راحتی به مبادله ارزهایی از قبیل لایت کوین یا دش و… با بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال پرداخت. این صرافی هم بدون نیاز به تکمیل فرایند احراز هویت است و علاوه بر آن حتی به کاربران اجازه استفاده از VPN را هم می دهد.

Kucoin

Kucoin هم یکی دیگر از صرافی های دیجیتال است که هم به عنوان واسطه میان خریداران و فروشندگان عمل می کند و هم امکان خرید ارز دیجیتال از خود پلتفرم را به کاربرانش می دهد. این صرافی هم امکان انجام معاملات بدون نیاز به احراز هویت را به کاربران خود داده است.

BitShares

BitShares یکی دیگر از صرافی های غیر متمرکز است که به کاربرانش امکان انجام معاملات بدون نیاز به احراز هویت را می دهد. در این صرافی کاربران می توانند خیلی سریع و راحت یک حساب کاربری ایجاد کنند. اما باید توجه داشت که نگهداری صحیح از نام کاربری و رمز عبور در این صرافی بسیار مهم است.

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا : 1

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *