حقایق جالب درمورد پرفکت مانی

زمان مطالعه: 3 دقیقه
0
(0)

یکی از سیستم های پرداخت آنلاین پرفکت مانی نام دارد که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. در این مقاله قصد بررسی چند نکته و حقیقت جالب در مورد این سیستم پرداخت آنلاین را داریم پس با ما همراه باشید.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی نام شرکتی است که دفتر رسمی آن در پاناما واقع شده است. این شرکت خدماتی مانند ارسال، دریافت و پرداخت پول از طریق اینترنت را به کاربرانش ارائه می دهد. کاربرد پرفکت مانی در انتقال وجه در سراسر جهان است و نکته مهم این است که این کار برای ایرانیان هم به راحتی صورت می گیرد چرا که استفاده از پرفکت مانی برای ایران و سایر کشورهای تحت تحریم هیچ مشکلی ندارد و تحریم نیست. بنابراین پرفکت مانی برای خرید ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین یا اتریوم و… هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. دریافت ارز به صورت دلار یا یورو و… هم از دیگر کاربردهای پرفکت مانی است. اما یکی دیگر از کاربردهای جالب پرفکت مانی این است که با آن می توان اقدام به ذخیره امن پول روی حساب و دریافت سود به صورت ماهیانه کرد.

امنیت

پرفکت مانی از امنیت بسیار مناسبی برخوردار است چرا که این سیستم پرداخت آنلاین با توجه به این اصل ایجاد شده که هرچیزی که از بهترین کیفیت ساختاری برخوردار است کمال نام دارد. لازم به ذکر است که این امنیت در پرفکت مانی در عین سادگی محقق شده و نکته جالب اینجاست که حتی هر کاربر می تواند تنظیمات امنیتی مورد نظرش را به صورت جداگانه تنظیم نماید. بنابراین می توان گفت که خطر استفاده از این سیستم پرداخت آنلاین در پایین ترین سطح ممکن قرار دارد.

پشتیبانی

کاربران پرفکت مانی می توانند در بیست و چهار ساعت شبانه روز و در هفت روز هفته از یک تیم متخصص و با تجربه پشتیبانی بهره ببرند و لذا دیگر نگرانی در خصوص سوالات و یا انجام معاملات و… وجود ندارد.

سرعت تراکنش ها

همانطور که می دانید سرعت تراکنش ها در سیستم سنتی بانک ها ممکن است بسیار پایین آید و از این جهت افراد را دچار مشکل کند. اما یکی از ویژگی های پرفکت مانی این است که تلاش کرده این مشکل سیستم بانکداری سنتی را حل کند. در پرفکت مانی تنها در صورتی سرعت تراکنش ها پایین می آید که کانال های ارتباطی مدرن یا خطوط انتقال داده دچار نوعی مشکل یا نقص فنی شوند.

تراکنش های بین المللی

فرقی نمی کند که در استفاده از پرفکت مانی کاربر از پول الکترونیکی استفاده می کند و یا خواستار یک گردش مالی چند میلیونی است؛ استفاده از این سیستم پرداخت آنلاین برای همه این پرداخت ها به یک اندازه آسان است. هنگام ایجاد پرفکت مانی هدف مهندسان آن این بود که کاربران بتوانند با استفاده از این سیستم از بیشترین کارایی و سادگی به طور همزمان برخوردار شوند و با نگاهی به نحوه عملکرد پرفکت مانی می توان فهمید که در رسیدن به چنین هدفی موفق بوده اند. بنابراین پیچیدگی های مربوط به کنترل مالی بر روی یک شخص حقوقی و یا یک شخص فیزیکی در پرفکت مانی وجود ندارد.

هدف

هدف پرفکت مانی را به طور خلاصه این گونه می توان تعریف کرد: انجام هر گونه از معاملات در سراسر جهان. در حقیقت کاربران پرفکت مانی در استفاده از آن مشکلات مربوط به سایر سیستم های مالی آنلاین را ندارند.

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *