آشنایی با کیف پول گرین آدرس

زمان مطالعه: 2 دقیقه
0
(0)

امروزه کیف پول های دیجیتال فراوانی وجود دارند که یکی از آن ها کیف پول گرین آدرس است. با ما در این مقاله همراه باشید تا با این کیف پول آشنا شویم.

کیف پول گرین آدرس

کیف پول گرین آدرس یا GreenAddress یک کیف پول گرم است. کیف پول گرم به نوعی از کیف پول دیجیتال گفته می شود که همیشه به اینترنت متصل است. در مقابل کیف پول سرد قرار دارد که همیشه به اینترنت متصل نیست. این کیف پول در ابتدا برای وب، دسکتاپ، اندروید و iOS در دسترس بود اما مدتی است که نسخه تحت وب آن منسوخ شده است. کیف پول گرین آدرس و به طور کلی کیف پول های گرم برای شرایطی مناسب اند که کاربر دائما در حال انجام تراکنش است و می تواند آن بخشی از ارزهای دیجیتالش را که مورد معامله قرار می دهد در این کیف پول ها نگهداری کند. اما هودل کنندگان و افرادی که ارز دیجیتال خود را طولانی مدت نگهداری می کنند بهتر است به سراغ کیف پول های سرد مثلا کیف پول های سخت افزاری مثل ترزور یا لجر بروند. در ادامه با برخی از ویژگی های کیف پول گرین آدرس آشنا خواهیم شد.

ویژگی های کیف پول گرین آدرس

کیف پول گرین آدرس ویژگی های خوب فراوانی دارد؛ از جمله:

  • همانطور که گفته شد هودلرهای ارز دیجیتال بهتر است از کیف پول های سرد استفاده کنند. خبر خوب این است که کیف پول گرین آدرس امکان اتصال به کیف پول های سخت افزاری از جمله ترزور One و لجر نانو اس را دارد.
  • کیف پول گرین آدرس از سگویت پشتیبانی می کند. سگویت راهی برای کاهش کارمزد تراکنش های بیت کوین است. سگویت با حذف بخش هایی از تراکنش ها فضای بیشتری برای تراکنش ها ایجاد می کند و در حقیقت با جدا کردن تراکنش ها از داده های امضا فضای بلاک را برای تراکنش های بیشتر خالی می کند. نکته قابل توجه این است که اگر میخواهید از سگویت برای کاهش کارمزد تراکنش هایتان استفاده کنید باید به سراغ صرافی ها و کیف پول های بروید که از آن پشتیبانی می کنند که لیست این صرافی ها و کیف پول ها محدود است؛ اما کیف پول گرین آدرس در آن قرار دارد.
  • کیف پول گرین آدرس دارای قابلیت چند امضایی است. کیف پول چند امضایی مانند صندوقی است که دو یا چند کلید دارد و امکان دسترسی به کیف پول را برای دو یا چند کاربر فراهم می کند. کیف پول های چند امضایی می توانند تنظیمات متفاوتی داشته باشند که این تنظیمات ترکیبات متفاوتی از کلید را نیاز دارد.
  • در کیف پول گرین آدرس به حریم خصوصی به طور مناسبی توجه شده است. کاربران برای استفاده از این کیف پول نیازی به ارائه مدارک و اسناد شخصی ندارند و حتی نیازی به تکمیل فرایند احراز هویت هم نیست. البته لازم به ذکر است که برای امکان بازیابی کیف پول لازم است یک آدرس ایمیل در اختیار آن قرار دارد.
  • کیف پول گرین آدرس از رابط کاربری زیبا و جذابی برخوردار است.

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *