خرید کیف پول سخت افزاری چه مزایایی به همراه دارد؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه
0
(0)

حتما شما هم شنیده اید که یکی از بهترین راه ها برای نگهداری ارزهای دیجیتال کیف پول های سخت افزاری هستند. اما این کیف پول ها ممکن است کمی گران قیمت باشند. اکنون سوالی که پیش می آید این است که چرا باید با صرف این هزینه کیف پول سخت افزاری تهیه کنیم؛ آن هم در حالی که می توانیم از کیف پول های نرم افزاری که برخی از آن ها رایگان هستند استفاده کنیم. با ما در این مقاله همراه باشید تا مزایایی که خرید یک کیف پول سخت افزاری برایتان به همراه دارد را بررسی کنیم.

امنیت بالا

هنگامی که بحث نگهداری دارایی دیجیتال پیش می آید؛ هیچ چیزی به اندازه امنیت مهم نیست. تا به حال هیچ یک از کیف پول های دیجیتال موفق نشده اند به امنیت ۱۰۰ درصدی دست پیدا کنند. اما در این میان کیف پول های سخت افزاری از میزان امنیت بیشتری برخورداند.

پشتیبانی از انواع ارزهای دیجیتال

برخی از کیف پول های دیجیتال از تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کنند و لذا کاربران نیازی به تهیه چند کیف پول برای ارزهای دیجیتال مختلفشان ندارند.

قابلیت اتصال به تلفن همراه

در صورتی که یکی از دارندگان کیف پول های سخت افزاری تصمیم به خرید یا فروش ارز دیجیتال بگیرد؛ می تواند به راحتی کیف پول خود را به تلفن همراهش متصل کرده و اقدام به این کار کند. در اینجا می توان کیف پول سخت افزاری را به بانک تشبیه کرد و تلفن همراه هم مانند کارت بانکی عمل می کند.

چند مورد از بهترین کیف پول های سخت افزاری

بد نیست در اینجا با چند عدد از کیف پول های سخت افزاری مطرح و معتبر آشنا شویم:

  • شرکت لجر یک کمپانی فرانسوی سازنده کیف پول های دیجیتال است. یکی از معروف ترین محصولات این شرکت کیف پول لجر نانو اس است که ظاهری دقیقا مشابه یک فلش معمولی دارد اما در حقیقت یکی از امن ترین کیف پول های دیجیتال است. کیف پول لجر نانو اکس یکی دیگر از محصولات این شرکت است که در سال ۲۰۱۹ ارائه شد و در حقیقت یک نسخه پیشرفته تر از کیف پول سخت افزاری قبلی این شرکت می باشد. محصول دیگر کمپانی لجر کیف پول لجر بلو است که نسبت به موارد قبلی از امکانات بیشتری برخوردار است.
  • شرکت ساتوشی لبز سازنده یکی از اولین کیف پول های سخت افزاری به نام ترزور است. کیف پول ترزور در دو مدل T و One در بازار موجود است. تفاوت این دو مدل در این است که مدل T جدیدتر از مدل One بوده و ویژگی های امنیتی و ظاهری آن کمی پیشرفته تر است.
  • کیف پول کیپ کی یکی دیگر از کیف پول های سخت افزاری است که توسط شرکتی به همین نام ساخته شده است. لازم به ذکر است که که کیف پول کیپ کی نسبت به کیف پول های قبل مطرح نیست و حتی از ارزهای دیجیتال کمتری هم پشتیبانی می کند اما با این وجود می تواند یک گزینه مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال باشد.
  • کیف پول بیت باکس ۰۲ کیف پول سخت افزاری بعدی در لیست ما است که توسط شرکت شیفت کریپتو سکیوریتی واقع در کشور سوئیس ساخته شده است. این شرکت در طراحی کیف پول بیت باکس ۰۲ بسیاری از جذاب ترین ویژگی های کیف پول های لجر و ترزور را قرار داده است.
  • کیف Coldcard Mk3 یکی دیگر از کیف پول های سخت افزاری است که توسط شرکت کوین کیتی واقع در کشور کانادا تولید شده است. البته لازم به ذکر است که این کیف پول مخصوص بیت کوین است و از ارزهای دیجیتال دیگر پشتیبانی نمی کند.

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *