آشنایی با صرافی کراکن

زمان مطالعه: 2 دقیقه
0
(0)

صرافی کراکن یکی از صرافی های قدیمی و معروف ارز دیجیتال است. با ما در این مقاله همراه باشید تا با این صرافی آشنا شویم.

صرافی کراکن

صرافی کراکن در سال ۲۰۱۱ در سان فرانسیسکو تاسیس شد؛ بنابراین همانطور که گفته شد این صرافی یکی از صرافی های قدیمی به شمار می رود. صرافی کراکن راحتی زیادی در انجام معاملات به کاربران خود ارائه می دهد. در این صرافی امکان خرید بیت کوین با استفاده از ارزهای فیات هم وجود دارد.

در بررسی صرافی ها مقدار کارمزد اهمیت زیادی دارد. کارمزد در صرافی کراکن متغیر است و بین ۰.۰۳ تا ۰.۱۳ درصد می باشد. با مقایسه کارمزد این صرافی با برخی از سایر صرافی ها متوجه می شویم که این مقدار نسبتا کمتر از سایرین است.

امنیت صرافی کراکن

مورد دیگری که در بررسی صرافی های ارز دیجیتال مهم است؛ امنیت است. در مورد صرافی کراکن می توان گفت که این صرافی تا به حال هک نشده و همچنین گزارشی مبنی بر وجود مشکلات دیگر هم ارائه نشده است. این صرافی از احراز هویت دو عاملی برخوردار است که می تواند در بهبود امنیت تاثیر خوبی داشته باشد. یکی دیگر از اقدامات این سایت برای بهبود امنیت کلید امنیتی است. کلید امنیتی در زمانی که کاربر رمز عبور خود را فراموش کند؛ دسترسی مجدد به حساب را برای او فراهم می کند. بنابراین مشخص است که این کلید باید در جای امنی نگهداری شود. اما در نهایت خود کاربر هم تاثیر به سزایی در میزان امنیت دارد.

خدمات موجود در صرافی کراکن

صرافی کراکن خدمات فراوانی به کاربران خود ارائه می دهد؛ از جمله:

معاملات مارجین: مارجین تریدینگ یک شیوه قدیمی برای افزایش ارز و سرمایه است. در این شیوه افراد با قرض گرفتن، سرمایه خود را افزایش می دهند. مارجین تریدینگ اصطلاحا یک اهرم برای بالا بردن سرمایه است از این رو به آن معاملات اهرمی نیز گفته می شود. در صرافی کراکن معاملات حاشیه ارزهای دیجیتال با حداکثر اهرم ۵ برابر ارائه می شود.

  • پشتیبانی: پشتیبانی مشتریان در صرافی کراکن به صورت ۲۴ ساعته فعال است و در صورتی که کاربران با مشکلی مواجه شوند می توانند از آن استفاده کنند.
  • Kraken’s OTC: Kraken’s OTC با سرویس یک به یک یکی از خدماتی است که کاربران با حجم زیاد می توانند از آن بهره ببرند.
  • معاملات فارکس: جالب است بدانید در صرافی کراکن تنها معاملات ارز دیجیتال انجام نمی شوند؛ بلکه کاربران قادر اند ارزهای فیات خود را به سایر ارزهای فیات پشتیبانی شده تبدیل کنند.
  • تجارت ناشناس: صرافی کراکن از یک استخر تاریک برخوردار است که کاربران در صورت استفاده از آن می توانند اطلاعات خود را خصوصی نگه دارند.
  • امنیت: همانطور که گفته شد صرافی کراکن تا به حال هک نشده است. به طور کلی می توان گفت که این صرافی از میزان امنیت مناسبی برخوردار است و کاربران هم در استفاده از آن از امن بودن وجوه خود تا حد خوبی مطمعن هستند.

 

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *