معرفی معروف ترین صرافی های دیجیتال در جهان

زمان مطالعه: 3 دقیقه
5
(2)

یکی از راحت ترین راه های خرید و فروش ارز دیجیتال با استفاده از صرافی های دیجیتال است. صرافی های فراوانی در جهان وجود دارد که در این مقاله می خواهیم تعدادی از معروف ترین آن ها را معرفی کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

بایننس

یکی از معروف ترین و البته معتبرترین صرافی های دیجیتال بایننس نام دارد که در ابتدا در کشور چین شکل گرفت. اما پس از آن به ژاپن و سپس به اتحادیه اروپا منتقل شد. مشکلی که در مورد صرافی بایننس وجود دارد این است که استفاده کاربران ایرانی را ممنوع کرده است. اما کاربران بسیاری از کشورها می توانند با استفاده از این صرافی به انجام معاملات با بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال بپردازند. صرافی بایننس در حقیقت واسطه ای میان خریداران و فروشندگان است.

کوین بیس

یکی دیگر از صرافی های دیجیتال معروف صرافی کوین بیس است که در آمریکا تشکیل شده است. با استفاده از این صرافی می توان از خود این پلتفرم ارز دیجیتال خریداری نمود. البته لازم به ذکر است که صرافی کوین بیس هم دسترسی کاربران ایرانی را ممنوع اعلام کرده است.

بیترکس

بیترکس نام یک صرافی دیجیتال آمریکایی دیگر است که درست مانند بایننس نقش واسطه را میان خریداران و فروشندگان ایفا می کند. با استفاده از این صرافی امکان خرید فروش بیش از ۲۵۰ ارز دیجیتال وجود دارد البته این صرافی هم مانند موارد قبل برای کاربران ایرانی در دسترس نیست.

بیت فینکس

بیت فینکس یک صرافی مشهور آسیایی است که در هنگ کنگ قرار دارد. این صرافی امکان مبادله ارزهای دیجیتال فراوانی را به کاربرانش می دهد و با توجه به قدمت زیادی که دارد؛ در میان افراد فعال در زمینه ارزهای دیجیتال از اعتبار زیادی برخوردار است. البته که این صرافی هم به کاربران ایرانی اجازه دسترسی نمی دهد.

Kucoin

Kucoin نام یکی دیگر از صرافی های دیجیتال است. این صرافی هم به عنوان واسطه میان خریداران و فروشندگان عمل می کند و هم امکان خرید ارز دیجیتال از خود پلتفرم را به کاربرانش می دهد.

Coinmama

Coinmama یک صرافی دیجیتال است که برای مواقعی که فردی می خواهد خیلی سریع و راحت ارز دیجیتال بخرد مناسب می باشد. این صرافی خود به صورت مستقیم به کاربرانش ارز دیجیتال می فروشد.

Localbitcoins

Localbitcoins یک وب سایت معروف است که در حقیقت به عنوان یک بازار بین المللی به شمار می رود. تا مدتی قبل امکان استفاده از Localbitcoins برای ایرانیان وجود داشت اما این وب سایت هم دسترسی از کشور ایران را قطع کرد.

بیت مکس

بیت مکس یکی دیگر از صرافی های معروف و بزرگ در جهان می باشد که بر روی یک بستر همتا به همتا پیاده سازی شده است. این صرافی یک صرافی متمرکز است که دارای یک تیم پشتیبانی برای پاسخ دهی به سوالات کاربرانش می باشد. بیت مکس هم به کاربران ایرانی اجازه دسترسی نمی دهد.

کراکن

کراکن نام یک صرافی دیجیتال است که در سانفرانسیسکو تاسیس شده است. این صرافی راحتی زیادی در انجام معاملات به کاربران خود ارائه می دهد. در این صرافی امکان خرید بیت کوین با استفاده از ارزهای فیات هم وجود دارد.

هابی

صرافی هابی یک صرافی چینی است که امکان خرید و فروش ۲۵۰ ارز دیجیتال را به کاربرانش می دهد. البته با وجود این که این صرافی چینی است اما به صورت انگلیسی هم ترجمه شده است تا کاربران خارج از چین در استفاده از آن مشکلی نداشته باشند. این صرافی هم یکی دیگر از صرافی هایی است که دسترسی کاربران ایرانی را قطع کرده است.

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا : 2

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *