دستور قطع برق همه انشعاب های ماینرهای غيرمجاز ارز دیجیتال

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
0
(0)

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) ، رضا خشنودی، معاون قضايی دادستان كل كشور در حقوق عامه، در نامه ای به دادستان های عمومی و انقلاب در سراسر ایران گفت:

«با عنايت به وضعيت بحرانی ناشی از كاهش توليد برق و ضرورت مديريت مصرف و نظارت بر حسن اجرای دستورات صادره در اين خصوص، حسب مصوبات شورای عالی امنيت ملی و شورای عالی قضايی و توجه به اعلام ریيس جمهور محترم در جلسه مورخ ۵ خرداد هيئت وزيران مبنی بر ممنوعيت توليد و استخراج رمزارزها در كشور، حتی در مراكز داراي مجوز تا پايان شهريور ماه امسال و همچنين، هماهنگی به عمل آمده با سازمان بازرسی كل كشور در جهت جلوگيری از قطع مكرر برق و تبعات زيان بار اقتصادی و اجتماعی و نيز نارضايتی عمومی هموطنان، شايسته است نسبت به موارد ذيل اهتمام جدی به عمل آورند:

۱. در جهت شناسايی و برخورد قاطع با مراكز غيرمجاز استخراج رمزارز، همكاری لازم را با وزارت نيرو به عمل آورده و ضمن آموزش ضابطان تحت امر در اين خصوص، در كشف و تعقيب مجرمان تسريع لازم به عمل آيد.

۲. در شورای تامين محل خدمت به نحو موثر شركت و در اتحاذ تصميمات قاطع و قانونی برای حل معضل موجود اهتمام لازم به عمل آيد.

۳. با استفاده از ظرفيت های شركت توانير و دستگاه‌های نظارتی نسبت به شناسايی و ضبط دستگاه های ماينر غيرمجاز اقدام و نظارت و پيگيری لازم تا ختم دادرسی، حصول نتيجه و برخورد قاطع قانونی به عمل آيد.

۴. با وزارت نيرو در جهت اجرای تصميمات متخذه مبنی بر توقف فعاليت مراكز مجاز استخراج رمزارز تا اطلاع ثانوی و همچنين، اقدام عاجل برای قطع برق كليه انشعابات محل استفاده غيرمجاز استخراج رمزارز همكاری لازم را معمول داريد.»

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *