سید حسن قاضی عسگر درمورد مزایای استخراج ارز دیجیتال صحبت کرد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
0
(0)

سید حسن قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان، در مورد سود حاصل از استخراج ارزهای دیجیتال بیان کرده است که حتی اگر شب ها شمع روشن کنیم استخراج ارزهای دیجیتال ارزآوری قابل توجهی دارد.

او که به دنبال راه اندازی مزرعه استخراج در اصفهان بوده است؛ برخی مزایا برای استخراج ارزهای دیجیتال برشمرد و گفت:

«یکی از بهترین راه های مبادله با خارج از کشور که هیچ تحریمی نمی تواند مانع آن شود، رمز ارز است به طوری که حتی اگر شب ها شمع روشن کنیم و با برقی که استفاده می کنیم رمز ارز تولید کنیم ارز آوری قابل توجهی خواهد داشت.»

او همچنین در بخش هایی از این نشست خبری در مورد مزرعه استخراج در اصفهان صحبت کرد و بیان کرد:

«یکی از پروژه هایی که مدت ها به دنبال ایجاد و راه‌اندازی آن بوده ایم، مزرعه و استخراج رمز ارز در اصفهان بوده است.

با توجه به اینکه منطقه فریدن از نظر آب و هوایی سردسیر بود، به دنبال ایجاد این مزرعه در این منطقه بودیم تا این منطقه را به منطقه ای دانش بنیان تبدیل کرده و به این معنا که طرح های سبز با آب بری کم در این منطقه اجرایی شود.

با توجه به مسائل گفته شده، یکی از فعالان بخش خصوصی با ما به توافق رسید تا با توجه به اینکه شهرک صنعتی فریدن بیش از ۲۰ سال بود تأسیس شده اما متروکه مانده بود، این محل به شهرک رمز ارز تبدیل شود.

با توجه به سردسیر بودن منطقه، مصرف انرژی طرح نیز کاهش می یابد. به دنبال راه‌اندازی مزرعه استخراج بیت کوین در منطقه ای بودیم که مازاد تولید برق داشته باشد بنابراین بر اساس استعلامی که از اداره کل برق استان انجام شد، سمیرم، کوهپایه و محمدآباد جرقویه دارای این ویژگی بودند.»

 

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *