معرفی استخر استخراج اسلاش پول

زمان مطالعه: 2 دقیقه
0
(0)

بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای استخراج بیت کوین به استخرهای استخراج بپیوندد. استخرهای استخراج فراوانی برای این منظور وجود دارد که یکی از قدیمی ترین آن ها اسلاش پول است. با ما در این مقاله همراه باشید تا با این استخر آشنا شویم.

اسلاش پول

اسلاش پول توسط شرکتی به نام ساتوشی لبز اداره می شود که این شرکت سازنده اولین و یکی از محبوب ترین کیف پول های سخت افزاری به نام ترزور هم می باشد. تقسیم پاداش در این استخر بر اساس قدرت هشی است که هر کاربر به استخر اختصاص می دهد. اسلاش پول در حال حاضر یکی از ۵ استخر استخراج برتر بیت کوین است. شرایط این استخر به این صورت است که ۲ درصد کارمزد دریافت می کند که البته در صورت عضویت این ۲ درصد میان شما و سایر کاربران تقسیم می شود. همچنین در این استخر برای انتقال پاداش به کیف پول باید مقدار آن به ۰.۰۰۰۲ بیت کوین برسد. یک نکته خوب در مورد اسلاش پول تیم پشتیبانی آن است به صورتی که اگر یکی از اعضا با مشکلی مواجه شود می تواند از طریق این تیم و در زمان کوتاهی (کمتر از ۲۴ ساعت) پاسخ خود را دریافت کند. نکته قابل توجه دیگر در مورد اسلاش پول امنیت آن است. در خصوص میزان امنیت این استخر می توان گفت که بالاتر از سطح رضایت بخش است. از جمله امکاناتی که این میزان امنیت را فراهم کرده اند می توان به احراز هویت دو مرحله ای و قفل آدرس کیف پول برای مواقع اضطراری اشاره کرد.

مزایا و معایب استخر اسلاش پول

استخر اسلاش پول مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. از جمله مزایای این استخر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اسلاش پول قدیمی ترین استخر استخراج بیت کوین است.
  • تا به حال چند صد هزار کاربر برای بهره مندی از این خدمات اسلاش پول را انتخاب کرده اند.
  • رابط کاربری این استخر ساده و جذاب است به صورتی که حتی کاربران تازه وارد هم در استفاده از آن مشکل خاصی ندارند.
  • اسلاش پول برای جلوگیری از تقلب در فرایند ها استخراج مبتنی بر امتیاز به کاربرانش ارائه می دهد.

و برخی از معایب این استخر استخراج عبارت اند از:

  • اسلاش پول نسبت به سایر وب سایت های برتر برای تراکنش ها حق الزحمه بیشتری دریافت می کند.
  • در صورتی که یک کاربر فرایند استخراج خود در این شبکه را متوقف کند سریعا امتیاز او کاهش می یابد.

در نهایت می توان گفت که اسلاش پول می تواند گزینه مناسبی برای شروع فرایند استخراج باشد. خصوصا که همانطور که ذکر کردیم رابط کاربری آن برای کاربران تازه وارد مناسب است. البته که کاربران قدیمی این استخر هم از آن رضایت دارند. بالا بودن کارمزدها ممکن است مشکل ساز شود چرا که همیشه در استخراج ارز دیجیتال باید میزان کارمزدها را در کمترین حد ممکن نگه داشت. لازم به ذکر است که کاربرانی که فعالیت زیادی در این استخر داشته باشند؛ پاداش دریافت می کنند. البته باید بدانید که این استخر قدیمی ترین و یکی از ۵ استخر برتر بیت کوین است؛ اما بزرگ ترین استخر نیست.

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *