معرفی بهترین استخرهای استخراج اتریوم

زمان مطالعه: 2 دقیقه
3
(1)

همانطور که می دانید برای استخراج اتریوم، در صورت اتصال به یک استخر استخراج، شانس بهتری برای کسب پاداش خواهید داشت. بنابراین تصمیم گرفته ایم در این مقاله تعدادی از بهترین استخرهای استخراج اتریوم را معرفی کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

استخر استخراج چیست؟

بهتر است قبل از معرفی استخرهای استخراج اتریوم ابتدا توضیح مختصری درمورد استخر استخراج داشته باشیم. استخر استخراج حالتی است که ماینرهای مختلف در کنار هم جمع می شوند و توان پردازشی شان را روی هم می گذارند تا شانسشان برای حل معادلات مربوط به استخراج بیشتر شود. در صورتی که ماینری به تنهایی به استخراج بپردازد شانس کمی برای استخراج دارد اما از طرفی دیگر مجبور به اشتراک پاداش نخواهد بود. در حالی که در استخر استخراج شانس موفقیت بهتری وجود دارد اما پاداش دریافتی ماینرها تا حد زیادی کاهش می یابد. در حقیقت پیوستن به یک استخر استخراج موجب ایجاد یک درآمد پایدار برای ماینرها می شود.

 استخر استخراج DwarfPool

استخر DwarfPool یکی از بهترین و مشهورترین استخرهای استخراج اتریوم است که شفافیت زیادی به کاربران خود ارائه می دهد. سرورهای این استخر در کشورهای مختلفی واقع در آمریکا یا آسیا و… قرار دارند. با استفاده از این استخر می توان علاوه بر اتریوم به استخراج  مونرو، زی کش، اکسپنس و GroestlCoin هم پرداخت. همچنین کارمزد این استخر برابر با ۱ درصد است که ممکن است برای برخی افراد اقتصادی نباشد.

استخر استخراج Ethermine و Ethpool

Ethermine و Ethpool دو وب سایت جداگانه هستند اما در یک استخر با یکدیگر همکاری می کنند. این استخر بزرگ ترین استخر استخراج اتریوم است که ۲۵ درصد نرخ هش اتریوم را دارد. اعضای آن به حدود ۶۳ هزار نفر می رسد به صورتی که Ethermine دارای ۶۲ هزار عضو است و Ethpool هم ۹۰۰ عضو دارد. کارمزد این استخر هم برابر با ۱ درصد است.

استخر استخراج Nano Pool

استخر Nano Pool یکی دیگر از استخرهای مناسب برای استخراج اتریوم است که ۱۳.۲ درصد از نرخ هش را در اختیار دارد. تعداد اعضای این استخر ۳۲ هزار نفر است و کارمزد آن هم مانند موارد قبل ۱ درصد می باشد. یکی از ویژگی های خوب این استخر رابط کاربری ساده آن است به صورتی که کاربران تازه وارد هم می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

استخر استخراج mining Pool Hub

استخر mining Pool Hub یک استخر مطرح و بزرگ دیگر است که از شروع فعالیتش تا کنون توانسته موفقیت های زیادی را به دست آورد. یکی از مزایای این استخر نسبت به موارد قبل این است که کارمزد آن کمتر است و برابر با ۰.۹ درصد می باشد. البته رابط کاربری این استخر کمی پیچیده است و ممکن است کاربران مبتدی در استفاده از آن کمی دچار مشکل شوند.

استخر استخراج F2pool

استخر F2pool یکی از استخرهایی است که می تواند برای استخراج ارزهای دیجیتال زیادی از جمله اتریوم، بیت کوین، مونرو، دش، بیت کوین کش، لایت کوین و… مورد استفاده قرار گیرد. این استخر در کشور چین راه اندازی شده اما زبان پیش فرض آن انگلیسی است. البته کارمزد این استخر در برابر سایرین بیشتر است و ۲.۵ درصد می باشد.

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد آرا : 1

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *