درآمد یک تریدر ارز دیجیتال چقدر است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه
0
(0)

همانطور که می دانید تریدینگ یکی از راه های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال است. اما سوالی که ذهن افراد زیادی را به خود مشغول کرده این است که درآمد یک تریدر چقدر است؟ با ما در این مقاله همراه باشید تا پاسخ این سوال را بیابیم.

درآمد ماهیانه تریدرها چقدر است؟

در ابتدا باید بگوییم که درآمد تریدرها به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و نمی توان یک عدد مشخص به آن نسبت داد. نکته دیگری هم که وجود دارد این است که بسیاری از تریدرها از ترس این که رقیب های آنان در بازار ارزهای دیجیتال زیاد شوند از گفتن درآمد واقعیشان خودداری می کنند.

پس از مشخص شدن این نکات حال می توانیم به سراغ آمار رویم. طبق بررسی هایی که روی ۱۶۹۲ تریدر صورت گرفت مشخص شد که درآمد این گروه ۸۹۴۰۰۰ دلار بوده است. البته این رقم آن قدرها هم چیز عجیبی نیست چرا که مشاغل زیادی وجود دارند که با وجود ریسک کمتر چنین درآمدی برای افراد به همراه دارند. خصوصا که از میان تریدرهای مستقل و کوچک ۹۰ درصد آن ها در ترید ارزهای دیجیتال شکست می خورند. این افراد همان هایی هستند که بدون هیچ گونه دانش و اطلاعات اقدام به ترید ارزهای دیجیتال می کنند و مشخص است که در چنین شرایطی موفق نخواهند شد. می توان گفت که تعداد زیادی از تریدرهای ایرانی در این گروه قرار می گیرند. پس شما هم اگر به تریدینگ علاقه مند هستید باید بدانید که قبل از شروع باید از معتبرترین منابع به کسب اطلاعات بپردازید. اما علاوه بر آن یک تریدر برای این که به موفقیت برسد باید ویژگی هایی هم داشته باشد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

ویژگی های یک تریدر موفق

  • روابط عمومی یک تریدر موفق باید بالا باشد تا بتواند اطلاعات مورد نیازش را از طریق زنجیره ارتباطاتش به دست آورد.
  • نظم در کارهای یک تریدر موفق به چشم می خورد به صورتی که او همیشه به مکتوب و مستند سازی اسناد مالی اش می پردازد.
  • یک تریدر موفق می داند که نباید جزئیات مربوط به معاملاتش از قبیل مبلغ و نحوه سرمایه گذاری و… را به هر کسی بگوید چرا که اطلاعات تریدرهای موفق ازشمند است پس او باید بتواند رازداری کند.
  • از آنجایی که صبر یکی از ویژگی هایی است که در هنگام نوسانات شدید کمک بزرگی می کند پس صبور بودن هم یکی از ویژگی های تریدرهای موفق است.
  • یک تریدر موفق قبل از شروع به تریدینگ یک برنامه دقیق تهیه می کند و تا انتها طبق آن عمل می کند.
  • تریدرهای موفق با دیگران مشورت می کنند اما در نهایت طبق اندیشه مستقل خودشان پیش می روند.
  • ریسک همیشه یکی از همراهان دنیای ارزهای دیجیتال بوده است. اما یک تریدر موفق ریسک را با قمار اشتباه نمی گیرد بلکه با توجه به تحلیل ها و… پیش می رود.
  • یک تریدر موفق باید متعهد باشد تا بتواند در طول مسیر اصول کاری اش را به صورت کامل رعایت کند.
  • طمع یک ویژگی است که در خیلی از مواقع می تواند تمام زحمات تریدر را به باد دهد. بنابراین یک تریدر موفق این ویژگی را از خود دور کرده و تحت تاثیر طمع تصمیم گیری نمی کند.

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *