آشنایی با ربات زیگنالی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
4.3
(3)

این روزها ابزارهای زیادی برای کمک به تریدرهای ارز دیجیتال ایجاد شده اند که از جمله این ابزارها می توان به ربات های ترید اشاره کرد. یکی از این ربات ها زیگنالی نام دارد که در این مقاله قصد بررسی آن را داریم؛ پس با ما همراه باشید.

ربات زیگنالی

بهتر است ابتدا کمی با ربات های ترید ارز دیجیتال آشنا شویم. در حقیقت ربات های ترید در بازارهای مالی کاربرد دارند و بازار ارز دیجیتال تنها یکی از آن هاست. اما بازار ارزهای دیجیتال بر خلاف بسیاری از سایر بازارهای مالی ساعت کاری نداشته و ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته فعال است. بنابراین مشخص است که هیچ تریدری نمی تواند همیشه بازار را زیر نظر داشته باشد. در اینجاست که ربات های ترید به کمک می آیند و بازار را خصوصا هنگامی که تریدر در خواب است بررسی کرده و فرصت های کسب سود را پیدا می کنند.

زیگنالی یکی از این ربات هاست که به طور خودکار معاملات مورد نظر تریدرها را انجام می دهد. البته این ربات به تازگی راه اندازی شده و در حال حاضر در مرحله بتا آزمایش خود است. این ربات بر خلاف تعدادی از سایر ربات های ترید ارز دیجیتال رایگان نیست و در حال حاضر که در مرحله آزمایش قرار دارد؛ در هر ماه حداقل ۹ دلار از هر کاربر دریافت می کند. البته که ممکن است در آینده با اضافه شدن ویژگی های دیگر این قیمت تغییر کند اما شرکت سازنده این ربات ادعا کرده است که کاربرانی که در مرحله آزمایشی با قیمت ۹ دلار در ماه این ربات را خریداری کنند؛ قیمت ۹ دلاری برای آن ها مسدود خواهد شد.

ویژگی های ربات زیگنالی

ربات زیگنالی ویژگی های فراوانی دارد که از جمله این ویژگی ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ربات زیگنالی با سیستم عامل هایی که سیگنال های رمزنگاری را ارائه می دهند؛ به طور یکپارچه در تعامل است.
  • امکان معامله هر جفت ارز دیجیتال موجود در صرافی های دیجیتال برای کاربران این صرافی ها در ربات زیگنالی وجود دارد و معاملات بدون محدودیت هستند.
  • یک ربات معاملاتی به نام TradingView وجود دارد که به کاربرانش امکان ارسال سیگنال های معاملاتی را با استفاده از شاخص های خودکار می دهد. سیگنال های تجاری موجود در ربات زیگنالی از طریق TradingView ایجاد می شوند که در واقع این ویژگی یکی از علل تمایز ربات زیگنالی با سایر ربات ها است.
  • برای به دست آوردن حداکثر سود و کم کردن میزان ضرر از یک استراتژی به نام توقف ضرر استفاده می شود. امکان استفاده از این استراتژی در ربات زیگنالی وجود دارد.
  • ربات زیگنالی از یک رابط مبتنی بر ابر بهره می برد. این ویژگی دردسرهای استفاده از ربات ترید ارز دیجیتال را برای کاربران کاهش داده است. به این صورت که هر کاربری که دچار مشکلی در استفاده از این ربات شود؛ می تواند به راحتی با به روز رسانی ربات مشکل خود را حل کند. استفاده از این قابلیت بدون توجه به موقعیت مکانی یا زمانی صورت می گیرد. هر تغییری که توسط کاربر ایجاد شود؛ در cloud به روز شده و در کل منعکس می شود.

امتیاز دهی به این مقاله

روی ستاره مورد نظر برای امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا : 3

هنوز امتیازی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *